Diş Temizleme Tedavisi

Daha Sağlıklı Dişler İçin Diş Temizleme Tedavisi İstanbul

Diş temizleme tedavisi gerek hijyen gerekse de ağız sağlığı açısından dikkate alınması gerekir. Dişlere yeteri kadar bakım yapılmadığında diş boşluklarında zamanla plak oluşumu meydana gelir. Plaklar çeşitli diş eti rahatsızlıklarını tetikler. Kliniğimizde verdiğimiz diş lekesi temizleme gibi hizmetlerle ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz. Uygulaması basit gibi görünen bir işlem olsa da temizleme sırasında yapılan bir hata dişin hassasiyet kazanmasına neden olabilir. Kişisel ağız bakımına ne kadar önem verirseniz verin belli aralıklar ile plak temizliği için hekim yardımı almanızda yarar var. Aksi halde temizlenmeyen plak dişte başka problemlerin kapısını aralayabilir. Bizler diş temizleme ve diğer diş rahatsızlıklarınızın tedavisi için Bakırköy, Bahçelievler, İncirli çevresinde hizmet vermeye devam ediyoruz.

Ücretsiz İlk Muayene Fırsatı

Diş Temizleme Tedavisi ile Plaklardan Kurtulun

Diş temizleme işlemi, diş eti çizgisinden itibaren yapılır. Dişlerin iyi fırçalanmamasından kaynaklı olarak zaman içerisinde oluşan tartar hekim tarafından belli aralıklar ile temizlenmesi gerekir. Çünkü diş plakları dişlerde ya da diş etlerinde farklı sorunlara neden olur. Diş plağı temizliği yapıldıktan sonra diş aralıklarında bir boşluk hissi yaşanabilir. Fakat bu durum geçicidir. Diş temizliğinden sonra dikkat edilmesi gerekenler konusunda hekimlerimiz hastalarımıza gerekli olan bilgilendirmeleri yapar.

İlk Muayenenizi Ücretsiz Yapıyoruz

Dişlerde genel bir sorun yaşanmasa da plak dişlerin zaman içerisinde çeşitli sorunlarda mücadele etmesine zemin hazırlar. Özellikle diş eti kanaması ya da diş eti çekilmesi gibi sorunlar plak nedeniyle ortaya çıkar. Siz de kliniğimize başvurarak diş temizleme hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Üstelik ilk muayene için ücret talep etmiyoruz.

Ultrasonlu Cihazlarla Maksimum Temizlik

Diş temizleme tedavisi öncesinde her hastamızın genel bir muayenesini yapıyoruz. Sonrasında ise temizleme işlemine başlıyoruz. Temizleme işleminde herhangi bir biçimde kalıntı bırakılmaması için gerekli özeni gösteriyoruz. Diş temizleme tedavisi İstanbul olarak bir sonraki işlemde dişin parlatılması için gerekli müdahaleyi yapıyoruz. Parlatma aşamasında hem dişlerde pürüzsüz bir görünüm elde ediyoruz hem de plak temizliği esnasında dişteki kalıntıların tam anlamı ile temizlenmesini sağlıyoruz. Böylece diş estetik bir görümün kazanırken aynı zamanda yeniden plak oluşumuna karşı da korunmuş oluyor. Tüm aşamaları donanımlı ekipmanlar ile tamamlıyoruz.

Kliniğimizde Diş Teli Tedavisi Olanların Yorumlarını Okuyun

Diş Temizleme Tedavisi Alanların Yorumları

Dişlerimi günlük olarak dikkatli temizliyor olmama rağmen plak oluşumunu fark ettiğimde çok tedirgin oldum. Hekimime başvurduğumda hemen tedaviye başladık. Kısa süre içerisinde yapılan basit bir müdahale ile plaklardan kurtuldum. Teşekkür ederim.
Meltem Z.
Diş Temizleme
Dişçi korkum nedeni ile plak temizliği işini sürekli geciktirdim. Fakat bir süre sonra diş etlerimde kanama başladı. Kliniğe başvurdum. Doktorum oldukça güven verdi böylece hemen tedaviye başladık. Başarılı bir süreç atlattım. Tüm ekibe teşekkürler.
Nazan F.
Plak Temizliği
Dişlerimde kahve ve çay gibi içecekleri aşırı tüketmemden kaynaklanan bir sararma oluştu. Bu soruna zamanla plak da eklenince doktoruma başvurdum. Yapılan genel muayene sonrasında bir tedavi planı hazırlandı. Sürecin kolay ve hızlı ilerlemesi oldukça memnun ediciydi.
Kemal D.
Diş Lekesi Temizliği

Diş Temizleme Tedavisi ve Tedaviye İlişkin Üyeliklerimiz

Üyeliklerimiz ve Sertifikalarımız

Diş temizleme tedavisi basit olarak görülen fakat özen gösterilmesi gereken bir tedavi yöntemidir. Bizler deneyimli hekimlerimizle birlikte başarılı sonuçlar elde edebilmek için bu alanda ortaya çıkan tüm gelişmeleri yakından takip ediyoruz. Yurt içinde ve yurt dışındaki üyeliklerimizle hem kalitemizi hem de başarımızı kanıtlıyoruz. Sunmuş olduğumuz başarılı tedavi yöntemlerinden ihtiyaç duyan herkesin yararlanabilmesi için de oldukça ekonomik fiyatlar sunuyoruz. diş temizleme tedavisi fiyatları her bütçeye hitap ederken hastalarımız ev konforunda bir hizmetten yararlanmanın keyfini yaşıyor. Siz de diş plakları bakımınından rahatsızlık yaşıyorsanız ve artık kalıcı çözümler arıyorsanız kliniğimize başvurabilirsiniz. Geniş bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  • MEMNUNİYET GARANTİSİ
  • ÜCRETSİZ MUAYENE