Diş Beyazlatma Fiyatları Yüksek Mi?

Diş Beyazlatma Fiyatları Hakkında Geniş Bilgi İçin Bizimle İletişime Geçin

İletişim Bilgilerinizi Bırakın Sizi Arayalım

Fiyatlarımız Hakkında Bilgi Alın

Diş beyazlatma tedavisi ile hayalinizdeki gülüşe kavuşun. Siz de daha dikkat çeken ve tertemiz dişler için diş beyazlatma tedavilerinden yararlanabilirsiniz. Diş beyazlatma tedavilerimizde öncelikle hastamızın ihtiyaçlarını sonrasında ise hastamızın beklentilerini dikkate alıyoruz. Her iki durumu da değerlendirerek uygun bir tedavi planı çıkarıyoruz. Tedavinizin her aşamasını alanında uzman ve deneyimli hekimlerimiz yürütüyor.

Beyaz ve sağlıklı dişler herkesin hayalidir. Diş beyazlatma tedavisinde ise farklı yöntemler kullanılır. Özellikle son yıllarda klasik yöntemlerin dışında lazerle diş beyazlatma yöntemleri de sıklıkla kullanılır. Bizler de kliniğimizde hastalarımız için uygun teknikleri kullanarak beyazlatma tedavisi uyguluyoruz. Uyguladığımız tedavi yöntemine bağlı olarak diş beyazlatma fiyatı da değişiklik gösterebiliyor. Örneğin dişlerinizin doğal rengi beyaza yakınsa ve sadece birkaç ton açılacaksa ev tipi beyazlatma yöntemini tercih edebiliriz. Bu yöntemde daha uygun fiyat seçenekleri karşınıza çıkar. Fakat daha yoğun bir beyazlatma tedavisine ihtiyaç varsa fiyatlarda kısmi bir artış olduğu görülebilir. Fiyatlar hakkında net bilgi için ekip arkadaşlarımızla iletişim kurabilirsiniz. Her bütçeye uygun tedavi seçeneklerimiz mevcut. Siz de diş beyazlatma tedavisi ile hayalinizdeki gülüşe kavuşun

Kaliteli Hizmet, Ekonomik Fiyatlar

Hijyenik Ortamda Donanımlı Ekipmanlarla Hizmet Veriyoruz

Hastalarımızın Yorumları

Kliniğimizde Tedavi Alan Hastalarımızın Dilinden Hizmetlerimiz

Dişlerimin yapısı gereği bir sararma olsa da bu durum zaman içinde çeşitli nedenlere de bağlı olarak giderek arttı. Sararma arttıkça rahatsızlığım da arttı. Klinikte doktorum uygun bir tedavi ile sonuç alabileceğimiz bir tedavi uyguladı.
Selim K.
Diş Beyazlatma
Diş rengim beyaza yakın olsa da bembeyaz bir ton istiyordum. doktorumla konuştuğumda ev tipi tedavi ile istediğim sonucu alabileceğimi öğrendim. Aynı gün içinde tedavim yapıldı. Hem de oldukça ekonomik bir fiyata.
Seda A.
Beyazlatma Tedavisi
İleri düzeyde lekelenme ve sararma sorunu yaşıyordum. Doktoruma başvurduğumda yoğun bir tedavi planından bahsetti. Tedavim uzun sürse de sonunda başarılı bir sonuç elde ettim. Ayrıca uygun ödeme koşulları sayesinde bütçem de sarsılmadı.
Şahin K.
Diş Beyazlatma

Diş Beyazlatma Tedavisine İlişkin Üyelikler

Sertifikalarımız ve Üyeliklerimiz

  • MEMNUNİYET GARANTİSİ
  • ÜCRETSİZ İLK MUAYENE FIRSATI