Gülüş Tasarımı

Gülüş Tasarımı İstanbul ile Hayalinizdeki Gülüşe Kavuşun

Diş ya da diş etlerine bağlı olan problemler pek çok kişiyi psikolojik açıdan rahatsız eder. Gülüş estetiği tedavisi ile dişin yapısında veya diş etlerinin görünümünde ortaya çıkan sorunları deneyimli ekibimiz ile çözüme kavuşturuyoruz. Dişlerdeki orantısızlıktan diş etlerindeki renk değişikliğine kadar oldukça geniş bir tedavi ağımız ile gülüş tasarımı hizmeti veriyoruz. Son yıllarda sıklıkla tercih edilen porselen diş tedavisi de yine gülüş estetiği için kullandığımız tedavi yöntemleri arasında mevcut. Bakırköy, Bahçelievler, İncirli civarında hizmet veren kliniğimiz ile siz de hasretini çektiğiniz estetik gülüşe sahip olabilirsiniz. Klinik olarak tüm bu tedavileri gelişen teknolojiden yardım alarak sizlerin hizmetine sunuyoruz. Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Ücretsiz İlk Muayene Fırsatı

Beklentileri Karşılayan Sonuçlarla Gülüş Tasarımı

Doğal bir gülüş tasarımı için hastanın yaşını hatta cinsiyetini dikkate almak gerekir. Uygulama komplike bir özelliğe sahip olduğu için tedavi sürecinden birden çok detayı aynı anda düşünmek ve hızlıca uygulamak gerekir. Tedavi sonunda ortaya çıkacak olan görüntünün ise hastayı tatmin edecek düzeyde olması beklenir. Bizler tedaviye başlamadan önce tedavi sürecini ve hastamızın bizden beklentilerini detaylı bir biçimde konuşuyoruz. Özellikle diş renginde bir problem varsa zirkonyum kaplama gibi yöntemleri hastalarımıza öneriyoruz.

İlk Muayenenizi Ücretsiz Yapıyoruz

Tedaviye başlamadan önce her hastamızın detaylı diş muayenesini yapıyoruz. Tedavinin başarılı ve kalıcı olabilmesi için hastanın ağız ve diş sağlığı açısından başka bir sorunu bulunmadığından emin oluyoruz. Tedaviyi aksatacak rahatsızlıkların tedavisini ise kısa sürede tamamlıyoruz. Bu açıdan bizim için ilk muayene oldukça değerli. Hastalarımızdan da ilk muayenede herhangi bir ücret talep etmiyoruz.

Doğal Gülüşlere Sahip Olmanız İçin Çalışan Bir Ekip

Gülüş tasarımı İstanbul ile tedavi sonrasında tamamen yüz şeklinize ve yaşınıza uygun bir sonuç elde edersiniz. Her bir detayı her hastamızda ayrı ayrı düşünen uzman hekimlerimiz büyük bir hassasiyetle tedavi sürecini yönetiyor. Estetik gereksinimleri gidermek açısından öncelikle çürük ya da diş temizliği gibi hizmetler veriyoruz. Sonrasında ise hastamızın gülüş tasarımında ihtiyacı olan tedavi yöntemine geçiyoruz. Diş beyazlatma, tel tedavisi, implant ya da diş eti estetiği gibi tedavi yöntemleri gülüş tasarımı kapsamında verdiğimiz hizmetler arasında yer alıyor. Gelin siz de ekibimizin deneyiminde yararlanarak doğal gülüşlere sahip olun.

Kliniğimizde Diş Tedavisi Olanların Yorumlarını Okuyun

Kliniğimizde Gülüş Tasarımı Yaptıranların Yorumları

Diş etlerinde dişi tam anlamı ile sarmayan yapısı nedeni ile görsel bir rahatsızlık yaşıyordum. Tedavi için kliniği başvurdum. Hemen muayenem yapıldı ve doktorum tedavi planı çıkardı. Süreç doğru yönetildiği için başarılı bir sonuç aldım. Teşekkürler.
Meryem B.
Gülüş Tasarımı
Hem diş etlerinde hem de dişlerde olan çeşitli görsel bozukluklar zaman içerisinde beni psikolojik açıdan rahatsız etmeye başladı. Öneri üzerine tanıştığım klinikte aradığımı buldum. Tedavim uzun sürse de sonuçtan çok memnun kaldım.
Şule S.
Gülüş Estetiği
Dişlerim nizami bir görünüme sahip olsa da çay ve kahve gibi sebeplere bağlı olarak ortaya çıkan sararmış görüntü rahatsız edici olmaya başlamıştı ki klinikle tanıştım. Diş beyazlatma tedavisi ile kısa sürede sorun ortadan kalktı. Teşekkür ederim.
Murat B.
Diş Beyazlatma

Gülüş Tasarımı Tedavisine İlişkin Sertifika ve Üyelikler

Sertifika ve Üyelikler

Gülüş tasarımı tedavisinde hastanın beklentileri kadar ihtiyaçlarının da belirlenmesi gerekir. Bunun için hastadan alınan ağız ölçülerine bağlı olarak hazırladığımız modeller üzerinde gerekli tedavi planını oluşturuyoruz. Hastadan aldığımız görüntüleri dijital ortama aktararak hata payını ortadan kaldırıyoruz. Dünya çapında ve ulusal düzeydeki üyeliklerimiz sayesinde ise bu alanda ortaya çıkan yenilikleri yakından takip edebiliyoruz. Tedavinin başarı ile sonuçlanması için her bir adımın doğru atılması gerektiğine inanıyoruz. Alanında uzman hekimlerimiz başarılı tedavileri sayesinde pek çok sertifikayı almaya hak kazandı. Siz de dilerseniz bu tecrübeden yararlanabilirsiniz. Ekonomik diş temizleme tedavisi fiyatları ile bütçenizi korurken ihtiyacınız olan tedaviyi alabilirsiniz.

  • MEMNUNİYET GARANTİSİ
  • ÜCRETSİZ MUAYENE