Hakkımızda

Diş Beyazlatma İstanbul Kliniğimizle Estetik Gülüşe Sahip Olmak Herkesin Hakkı

İstanbul diş beyazlatma kliniğimizle dişleriniz ve gülüşünüzle alakalı sahip olmak istediğiniz sonuçlara ulaşma fırsatını kaçırmayın. Estetik diş hekimliği günümüzde çokça branşın bir araya gelerek tedavi uygulamalarının yapıldığı bir alandır. Bu uygulamalardaki amacımız kişinin gülüşünü daha güzel ve iyi hale getirerek dişlerindeki problemlerin çözülmesidir.

Birçok kişide meydana gelen ve estetik açıdan insanların kendilerini kötü hissetmelerine sebep olan dişlerdeki lekelenmeleri, renk değişimlerini, koyulaşmayı, diş ve diş eti arasında bir tabaka oluşturan ve sonrasında çokça diş ve diş eti hastalığına sebep olan diş taşlarını temizleme işlemi, restoratif diş tedavisi, gülüş tasarımı, estetik diş hekimliği alanında ve daha birçok diş ve diş eti hastalığına garantili ve kesin sonuçlar bularak hastalarımızı sahip olmayı istedikleri gülüşlere kavuştuyoruz.

İletişim Formunu Doldurun Gülüşünüzü Birlikte Tasarlayalım

İletişim Formunu Doldurun, Biz Size Dönüş Yapalım ve Kusursuz Bir Gülüşe Kavusun

Estetik olan doğal olan demektir, doğal olan yapıyla kişi rahat eder ve güzel görünür. Siz de rahatça kullanabileceğiniz doğal dişler istiyorsanız iletişim formunu doldurup bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Uzman hekim kadromuzla kaliteli hizmetle buluşun.

Diş Beyazlatma Kliniği İstanbul

İrem Doğan

Diş Hekimi

0212 706 20 32

bilgi@dişbeyazlatma.com

Tecrübeli ve Uzman Hekim Kadromuzla Profesyonel ve Akademik Hizmetle Tanışın

Diş beyazlatma İstanbul Kliniğimizde; bonding, diş beyazlatma, lamine diş, zirkonyum diş, diş eti estetiği ( pembe estetik), ortodonti, protez diş tedavileri gibi bir çok tedaviyi bünyesinde barındıran ve sonucunda estetik bir gülüş meydana getiren estetik diş hekimliği alanında gelişmiş son teknoloji tedavi yöntemlerini kullanan uzman hekimlerimizle hizmet veriyoruz. Hekimlerimiz durağan bir hizmet politikası islemeyip kendilerini sürekli geliştirerek son teknoloji tedavi alanında ulusal ve uluslararası geçerli olan sertifika eğitimleri alarak başarılarını teni bilgilerle ve sertifikalarla taçlandırmaya devam ediyorlar. Kliniğimiz sağladığı ekonomik ayrıcalıklarla hastalarımızı rahatlamaya devam ediyor. Ayrıcalıklı ve kişiye uygun diş beyazlatma fiyatları ile sizde istediğiniz gülüşe kavuşun.

Profesyonel, Akademik Bakış Açısı ve Dürüstlük Kuralı Çercevesinde Tedavinizi Gerçekleştiriyoruz

Kliniğimize başvururak birçok diş ve diş eti hastalığından kısa sürede zamandan tasarruf sağlayarak kurtulabilirsiniz. Amacımız kişiye özgü tedavi planlaması yaparak uygun ve kaliteli tedaviyle hastalarımızı istedikleri sonuçlara ulaştırmak. Profesyonel ve akademik bakış açısı ile hastalarımıza tedavi süreci planlayan tecrübeli hekimlerimiz doğru ve uygun tedavi seçeneğini hastalarımızın hakkını koruyarak dürüstlük kuralı çerçevesinde uygulamaktadır. Amacımız ve temel ilkemiz hastalarımızın hayalini kurdukları dişlere ulaşmasındaki sürecini kaygılardan uzak geçirmesi ve korkmadan gülümseyebilmelerini sağlamaktır.

Estetik Diş Hekimliği Alanında Sahip Olduğumuz Sertifika ve Üyelikler

Global Geçerli Olan Sertifikalarımız

  • MEMNUNİYET GARANTİSİ
  • ÜCRETSİZ İLK MUAYENE