Hizmetlerimiz

Kapsamlı Hizmetlerimiz Sayesinde Mükemmel Bir Gülüşe Ulaşmak Artık Çok Kolay

Diş Temizleme

Diş beyazlatma, günümüzde sıklıkla tercih edilen dental uygulamalar arasında yer alıyor. Sorunsuz bir beyazlatma süreci ve kusursuz bir sonuç için her şeyde olduğu gibi bu konuda da profesyonel bir kuruluştan ve uzman kişilerden hizmet almak gerekiyor.

Diş temizleme hakkında daha fazla bilgi alın

Gülüş Tasarımı

Diş temizleme hizmeti ister estetik kaygılardan ister hijyenik sebeplerden dolayı olsun; ağız sağlığı için olmazsa olmaz uygulamalar arasında yer alıyor.

Gülüş tasarımı hakkında daha fazla bilgi alın

Lazer Diş Beyazlatma

Diş beyazlatma tedavisi, çeşitli jel ve ışın gibi farklı uygulamalarla dişlerin rengini tek seansta 3 veya 4 tona kadar açarak sağlıklı ve estetik bir gülüşe sahip olmanızı sağlıyor. Ayrıca dişlerde herhangi bir yıpranma ya da deformasyon oluşturmuyor.

Lazer diş beyazlatma hakkında daha fazla bilgi alın.

alın.

Ücretsiz İlk Muayene Fırsatından Hemen Yararlanın

Merkezimize ulaşarak ücretsiz ön muayene fırsatından yararlanabilirsiniz.

İletişim bilgilerinizi bırakın biz sizi arayalım.

DİŞ BEYAZLATMA İSTANBUL

Eğitimli ve Deneyimli Kadromuz

İrem Doğan

Diş Hekimi

Diş Beyazlatma İstanbul Kliniği olarak amacımız kaliteli ve doğru hizmet vererek sizi hayalini kurduğunuz gülüşlere kavuşturmak.

0212 706 20 32

bilgi@dişbeyazlatma.com

Merkezimizden Hizmet Alan Kişilerin Yorumları

Yorumlara göz atarak hakkımızda fikir sahibi olabilirsiniz.

Diş beyazlatma işlemine karar vermiştim ama sonuçtan emin olamıyordum. Kliniğinizin sunmuş olduğu gülüş tasarımı ile dişlerimin nasıl görüneceğini önceden öğrenmiş oldum. Tüm personel sürecin başından sonuna kadar benimle ilgilendi. Her şey için teşekkürler.
Münevver C.
Gülüş tasarımı
Benden önce kuzenim merkezinizde lazer diş beyazlatma işlemi yaptırdığı için aslında alacağım hizmetin kalitesinden eminim. Bu nedenle benim için çok sürpriz olmadı. Tüm süreç ve sonuç beklediğim gibi harikaydı. Herkese tavsiye ederim.
Özgür A.
Diş beyazlatma
Dişlerimin özellikle aralarında bir sararma vardı ve bunun diş taşı olduğunu öğrendim. İnternette nasıl bu probleme çözüm bulabilirim diye araştırırken merkezinize denk geldim. İyi ki denk gelmişim. Şu an dişlerimin görüntüsünden gayet memnunum.
Gülten T.
Diş temizleme

Sertifika ve Üyeliklerimiz

Sahip olduğumuz sertifikalar

  • MEMNUNİYET GARANTİSİ
  • ÜCRETSİZ MUAYENE FIRSATI